Unë jam V. SH. 22 vjece dhe në muajin nëntor kam kryer testin e intolerancës ushqimore në ADN tek Klinika AniMi Elite Medical Center, ku gjeta patjetër dhe një ngrohtësi dhe gadishmëri nga ana e gjithë stafit, gjithashtu dhe në mënyrën se si më ndejtën afër dhe më mbështetën gjatë këtij muaji, në fakt rashë 7 kg duke ndjekur rregjimin ushqimor të personalizuar, për organizmin tim duke konsumuar ushqimet ndaj të cilave isha tolerante në bazë të rregullave, gjë të cilën nuk e kisha arritur me dietat e tjera që kisha ndjekur. Falemnderit.

Përshëndetje. Jam A. Paja 30 vjece dhe doja të ndaja me juve rënien e peshës time falë Testit të Intolerancës Ushqimore në ADN në Kliniken AniMi Elite Medical Center. Pasi kam provuar çdo lloj diete dhe asnjëra nuk më dha rezultate që të bija nga pesha. E fillova në fund të shtatorit dhe rreth 3 muaj pas testit që bëra me Dr. Anita Marku, rënia ime ishte 12 Kg më pak. Tani jam 22 Kg meë pak dhe ju falenderoj shumë. Jua sugjeroj të gjithë atyre që duan të bien nga pesha dhe duan të jenë mirë dhe të kënaqur me shëndetin e tyre. Ju uroj më të mirat.

Përshëndetje, quhem Kleuda dhe jam 30 vjece. Në muajin nëntor pata një rritje peshe estreme pa kuptuqr pse dhe u futa shumë në stres. Pasi shkova te klinika dhe bëra Testin e Intolerancës Ushqimore në adn më dolën shumë ushqime që unë haja për dietat që kisha ndjekur nga të tjerë dietologë dhe që më jepnin enjtje dhe dhimbje koke, pagjumësi. Kisha ditë që rrija 48 orë pa' gjumë. Fale testit që bëra tek ju për 21 ditë rashë plot 9 kile. Kam akoma shumë punë për të bërë por me ndihmën e stafit po ja dal shumë mirë dhe pa u stresuar. Tani kam një jetë normale dhe gjumë të qetë. Faleminderit shume Dr. Anita Marku dhe Ekipit tuaj të Intolerancës Ushqimore në adn. Klinika AniMi Elite Medical Center është një siguri për shëndetin e të gjithëve.Falemnderit.

E.SH është 1 vjec. Që kur ishte tre muajsh i janë krijuar pucra në gjithe trupin por asnjë vizitë nga te gjitha ato që i kemi bërë nuk ja kanë gjetur shkakun nga i krijoheshin. Ka dy muaj që po ndjekim përgjigjen e Testit Nutriepigjenetik me intolerancat tek “Klinika AniMi Elite Medical Center” dhe rezultatet janë shumë mbresëlënëse. Ne si prindër deshëm tju falenderojmë personalisht ty Dr.Anita Marku dhe Ekipin tuaj për korrektesinë dhe profesionalitetin. Rezultatet që janë në këto foto shihen qartë që është një rezultat shumë i mirë dhe jemi të kënaqur që djali është mirë. Ju falenderojmë juve si staf që jeni të mrekullueshëm

Unë jam Pamela 25 Vjeçe. Kam nisur rregjimin tim në datën 1 Nëntor, pesha ime ishte 96 Kg. Për një periudhë të shkurtër 2 mujore kam arritur të shkoj në 87 Kg. Kam qenë skeptike në fillim sepse kam provuar disa here të bëj dieta të ndryshme për të rënë nga pesha dhe nuk kam patur rezultatin që kam dashur. Edhe pse gjatë festave e kam anashkaluar pak rregjimin për rreth një javë kam shtuar thjesht 150 gr, gjë që jam shumë e lumtur pasi me dietat e tjera sa i ndërprisja shtoja shumë kg. Gjatë rregjimit jo vetëm qe nuk kam patur probleme por kam qenë shumë energjike,nuk kam patur uri dhe te gjitha këto arsye më bejne akoma më të vendosur të vazhdoj gjithmonë këtë rregjim pasi kënaqësia që marr është shumë e madhe kur shoh veten çdo ditë që dobësohem dhe ndjehem kaq mirë. Doja t`ju falenderoja për përkushtimin dhe punën tuaj të palodhshme Dr. Anita dhe Ekipit te klinikes AniMi Elite. Jua sugjeroj të gjithëve të bëjnë testin e intolerancës ushqimore ne ADN tek ju sepse benefitet janë të jashtëzakonshme. Faleminderit

Përshëndetje doktorreshe Anita Marku dhe stafit tuaj te mrekullueshem. Jam M.B, 27 vjeçe nga Tirana. Isha 98 Kilogram dhe ndihesha shume keq me veten time. Mes shume mendimeve ne koken time, nje dite vendosa ta bej kte test. U shkruajta dhe mu pergjigjen stafi i saj duke me shpjeguar çdo gje ne lidhje me testin. Pasi mora të gjithe informacionin vendosa ta bej testin. Kur me erdhi pergjigja u konsultova me doktorreshen dhe e nisa kete regjim. Javen e pare kam rene kater Kilogram dhe ndihem shume e lumtur. Kam akoma shume rruge per te bere por jam 100% e sigurt qe do ja dal, sepse ky regjim eshtete vertet nje mrekulli. Dua te falenderoj jashte mase doktorreshen Anita dhe stafin e saj, se tek ju gjeta zgjidhjen e duhur dhe u rekomandoi te gjithave shoqeve te mia dhe atyre qe nuk me njohin. Besoni testin e intolerances ushqimore, do mbeteni shume te kenaqur. Intoleranca Ushqimore Ne ADN faleminderit qe ekzistoni!

Pershendetje, une jam Alfredi. Dua te ndaj me ju, miqte e mi, nje nga castet me te veshtira qe kam perjetuar ne trupin tim nga mbipesha . Pa kuptuar fare, trupi im u kthye ne nje top mishi i dhjamosur; lodhje fizike, gjume i pa rehatshem, rroba qe kisha qef ti vishja po sme binin. Arrita nje peshe trupore 170 kilogram. Nje dite, ne internet, bashkshortja ime kishte lexuar per intolerancen ushqimore ne ADN dhe me thote: "Fredi hajde ta bejme, do te ndimoje dhe une!" Por mu duk mashtrim. Ne fillim spranova por pastaj vendosa dhe shkova. Pasi u konsultova me mjeken dhe me mori materialin per analizat, vendosa ta mare kete pune seriozisht dhe kshu veprova, me pak durime kembengulje ne fillim se mu duk e pa realizushme. Arrita qe brenda tre muajve, duke u konsultuar cdo jave me Doktoreshen Anita dhe duke qendruar korrekt rregjimit ushqimor dhe suplementeve qe me rekomanduan kam humb 30 kilogram peshe. Ndihem me mire dhe vazhdoj te humbas cdo jave, me rregjim dhe me deshire, nje kile peshe reale, e rendesishme dhe i kenaqshem per mu dhe per shendetin tim. Kam kenaqesi tju tregoj disa foto si kam qene para se te filloja rregjimin ushqimor dhe si jam sot. Dua ta ndaj kete me ata persona qe vuajne nga mbipesha, dua tju them qe kjo eshte e vertet dhe realitet. Nuk bera as nderhyrje ne stomak, as operacion per heqjen e dhjamit, po vetem rregjimin ushqimor te rekomanduar nga doktoresha qe perseri e falenderoj. Faleminderit Intoleranca Ushqimore Ne ADN. Faleminderit Doktoresha Anita Marku.

Pershendetje, quhem Erisa dhe jam 27 vjece. Dua te ndaj me ju rrugetimin tim tre mujor, duke ndjekur testin e Intolerances Ushqimore ne ADN. Prej shume kohesh, shendeti im i tepert ishte kthyer ne problem shendetesor dhe me pengonte ne veprimtarine e perditshme. Kisha humbur vetbesimin dhe nuk kisha me as deshire te mbaja dieta, te cilat kane qene te ndryshme por pa rezultat. Ne ambjetin tim te punes, rastesisht, me rekomanduan nga pervoja e tyre personale, Intolerancen Ushqimore ne ADN. Pa hezituar, duke pare rezultatet e personit qe ma rekomandoi, kontaktova me Doktoreshe Anita Marku, e cila m'u pergjigj dhe me mundesoi nje takim sa me te afert. Pas dy javesh mora pergjigjen e Intolerances dhe mund te them me plot bindje, qe profesionalizmi dhe deshira e Doktoreshe Anites per te me ndihmuar, me keshilla dhe vullnet, me dhane me shume kurajo dhe deshire per te ndihmuar trupin tim ne humbjen e peshes. Arrita rezultate shume te mira me peshen e trupit, me nje humbje peshe prej 16 kilogram. Kam respektuar dhe i jam qendruar korrekte rregjimit tim ushqimorte personalizuar, gjithashtu dhe marrjes se suplementeve te cilet me kane ndihmuar ne reduktimin e oreksit dhe kane mjaft benefite te tjera. Konsultat e mija kane qene te permuajshme ku shikohet ecuria dhe me jepen keshilla te ndryshme. Duke ndjekur cdo keshille ne fund te tre muajve kam arritur te zvogeloj numrin e rrobave, kam arritur te isha 52 dhe tani jam 46. Jam falenderuese Doktoreshes Anita dhe Stafit te Saj, te cilat kane qene ne kontakt cdo dite dhe cdo jave, per te me suportuar dhe ndihmuar ne humbjen e kileve. Ua keshilloj te gjitheve qe kane problem me humbjen e peshes, pasi mund te hash shendetshem dhe te humbesh peshe shendetshem. Ne fund te gjashte muajve do tju mundesoj rezultatet e tjera, me shpresen e mire per te hequr sa me shume kile.

Pershendetje! Une jam B. Ismailaj 34 vjece. Kam mbajtur dieta pa fund por pa asnje rezultat. Derisa zbulova testin e Intolerances Ushqimore ne ADN. I telefonoj Klinikes AniMi Elite Medikal Center dhe le nje takim. Pasi mora pergjigjen e testit dhe fal mbeshtetjes se Doktoresh Anita Marku dhe stafit te klinikes, une fillova nje rregjim ushqimor dhe marjen e disa suplementeve qe me rekomandoi doktoresha. Kam nje muaj e gjysem qe ndjeke rregullat e rregjimit dhe sot peshoj nente kilogram me pak nga pesha qe kisha. Do tju rekomandoja te gjithe juve, kjo eshte menyra jeteses me e mire dhe me e shendetshme per cdo person. Fale AniMi Elite Medikal Center une do vazhdoj te arrij ne peshen qe dua 😘

Përshëndetje jam Joana 30 vjece. Në korrik bëra testin e Intolerancës Ushqimore në ADN. Pasi mora përgjigjen, fillova rregjimin dhe për 6 jave rashë 10kg! Ndihem shume mirë, më e lehtë dhe pa dhimbje të këmbëve. Faleminderit Dr.Anita Marku dhe ekipit të saj që më motivuan dhe më kujtonin herë pas here për rregjimin që duhej të ndiqja.

Përshëndetje, quhem Denada dhe jam 30 vjece. Në gusht kam bërë testin e intolerancës ushqimore në adn prane klinikes AniMi Elite Medical Center. Pasi mora rezultatin e testit u befasova dhe njëkohësisht u ndjeva e lumtur sepse arrita të kuptoja se cfarë ishte mirë për trupin dhe shëndetin. Kuptova cfarë nuk ishte pozitive përsa i përket mënyrës së të ushqyerit. Me anë të rregjimit ndihem më e lehtë dhe duket që trupi po merr vlerat ushqyese nëpërmjet ushqimeve që duhet të konsumoj. Duke qenë se para se të bëja testin kam patur probleme me PCOS, regjimi që fillova pasi mora përgjigjen më ndihmoi në uljen e insulino-rezistencës, në përgjysmimin e saj, në rregullimin e ciklit menstrual dhe në reduktimin e kisteve. Faleminderit Dr.Anita Marku dhe ekipit të saj për punën e shkelqyër, sepse sic ne dimë të vlerësojmë cili model apo ngjyrë flokeësh na shkon, ashtu duhet të vlerësojmë dhe modelin e të ushqyerit duke përfituar dhe parandaluar shumë sëmundje në të ardhmen. Suksese në punën tuaj.

Unë jam V. SH. 22 vjece dhe në muajin nëntor kam kryer testin e intolerancës ushqimore në ADN tek Klinika AniMi Elite Medical Center, ku gjeta patjetër dhe një ngrohtësi dhe gadishmëri nga ana e gjithë stafit, gjithashtu dhe në mënyrën se si më ndejtën afër dhe më mbështetën gjatë këtij muaji, në fakt rashë 7 kg duke ndjekur rregjimin ushqimor të personalizuar, për organizmin tim duke konsumuar ushqimet ndaj të cilave isha tolerante në bazë të rregullave, gjë të cilën nuk e kisha arritur me dietat e tjera që kisha ndjekur. Falemnderit.

Përshëndetje. Jam A. Paja 30 vjece dhe doja të ndaja me juve rënien e peshës time falë Testit të Intolerancës Ushqimore në ADN në Kliniken AniMi Elite Medical Center. Pasi kam provuar çdo lloj diete dhe asnjëra nuk më dha rezultate që të bija nga pesha. E fillova në fund të shtatorit dhe rreth 3 muaj pas testit që bëra me Dr. Anita Marku, rënia ime ishte 12 Kg më pak. Tani jam 22 Kg meë pak dhe ju falenderoj shumë. Jua sugjeroj të gjithë atyre që duan të bien nga pesha dhe duan të jenë mirë dhe të kënaqur me shëndetin e tyre. Ju uroj më të mirat.

Përshëndetje, quhem Kleuda dhe jam 30 vjece. Në muajin nëntor pata një rritje peshe estreme pa kuptuqr pse dhe u futa shumë në stres. Pasi shkova te klinika dhe bëra Testin e Intolerancës Ushqimore në adn më dolën shumë ushqime që unë haja për dietat që kisha ndjekur nga të tjerë dietologë dhe që më jepnin enjtje dhe dhimbje koke, pagjumësi. Kisha ditë që rrija 48 orë pa' gjumë. Fale testit që bëra tek ju për 21 ditë rashë plot 9 kile. Kam akoma shumë punë për të bërë por me ndihmën e stafit po ja dal shumë mirë dhe pa u stresuar. Tani kam një jetë normale dhe gjumë të qetë. Faleminderit shume Dr. Anita Marku dhe Ekipit tuaj të Intolerancës Ushqimore në adn. Klinika AniMi Elite Medical Center është një siguri për shëndetin e të gjithëve.Falemnderit.

E.SH është 1 vjec. Që kur ishte tre muajsh i janë krijuar pucra në gjithe trupin por asnjë vizitë nga te gjitha ato që i kemi bërë nuk ja kanë gjetur shkakun nga i krijoheshin. Ka dy muaj që po ndjekim përgjigjen e Testit Nutriepigjenetik me intolerancat tek “Klinika AniMi Elite Medical Center” dhe rezultatet janë shumë mbresëlënëse. Ne si prindër deshëm tju falenderojmë personalisht ty Dr.Anita Marku dhe Ekipin tuaj për korrektesinë dhe profesionalitetin. Rezultatet që janë në këto foto shihen qartë që është një rezultat shumë i mirë dhe jemi të kënaqur që djali është mirë. Ju falenderojmë juve si staf që jeni të mrekullueshëm

Unë jam Pamela 25 Vjeçe. Kam nisur rregjimin tim në datën 1 Nëntor, pesha ime ishte 96 Kg. Për një periudhë të shkurtër 2 mujore kam arritur të shkoj në 87 Kg. Kam qenë skeptike në fillim sepse kam provuar disa here të bëj dieta të ndryshme për të rënë nga pesha dhe nuk kam patur rezultatin që kam dashur. Edhe pse gjatë festave e kam anashkaluar pak rregjimin për rreth një javë kam shtuar thjesht 150 gr, gjë që jam shumë e lumtur pasi me dietat e tjera sa i ndërprisja shtoja shumë kg. Gjatë rregjimit jo vetëm qe nuk kam patur probleme por kam qenë shumë energjike,nuk kam patur uri dhe te gjitha këto arsye më bejne akoma më të vendosur të vazhdoj gjithmonë këtë rregjim pasi kënaqësia që marr është shumë e madhe kur shoh veten çdo ditë që dobësohem dhe ndjehem kaq mirë. Doja t`ju falenderoja për përkushtimin dhe punën tuaj të palodhshme Dr. Anita dhe Ekipit te klinikes AniMi Elite. Jua sugjeroj të gjithëve të bëjnë testin e intolerancës ushqimore ne ADN tek ju sepse benefitet janë të jashtëzakonshme. Faleminderit

Përshëndetje doktorreshe Anita Marku dhe stafit tuaj te mrekullueshem. Jam M.B, 27 vjeçe nga Tirana. Isha 98 Kilogram dhe ndihesha shume keq me veten time. Mes shume mendimeve ne koken time, nje dite vendosa ta bej kte test. U shkruajta dhe mu pergjigjen stafi i saj duke me shpjeguar çdo gje ne lidhje me testin. Pasi mora të gjithe informacionin vendosa ta bej testin. Kur me erdhi pergjigja u konsultova me doktorreshen dhe e nisa kete regjim. Javen e pare kam rene kater Kilogram dhe ndihem shume e lumtur. Kam akoma shume rruge per te bere por jam 100% e sigurt qe do ja dal, sepse ky regjim eshtete vertet nje mrekulli. Dua te falenderoj jashte mase doktorreshen Anita dhe stafin e saj, se tek ju gjeta zgjidhjen e duhur dhe u rekomandoi te gjithave shoqeve te mia dhe atyre qe nuk me njohin. Besoni testin e intolerances ushqimore, do mbeteni shume te kenaqur. Intoleranca Ushqimore Ne ADN faleminderit qe ekzistoni!

Pershendetje, une jam Alfredi. Dua te ndaj me ju, miqte e mi, nje nga castet me te veshtira qe kam perjetuar ne trupin tim nga mbipesha . Pa kuptuar fare, trupi im u kthye ne nje top mishi i dhjamosur; lodhje fizike, gjume i pa rehatshem, rroba qe kisha qef ti vishja po sme binin. Arrita nje peshe trupore 170 kilogram. Nje dite, ne internet, bashkshortja ime kishte lexuar per intolerancen ushqimore ne ADN dhe me thote: "Fredi hajde ta bejme, do te ndimoje dhe une!" Por mu duk mashtrim. Ne fillim spranova por pastaj vendosa dhe shkova. Pasi u konsultova me mjeken dhe me mori materialin per analizat, vendosa ta mare kete pune seriozisht dhe kshu veprova, me pak durime kembengulje ne fillim se mu duk e pa realizushme. Arrita qe brenda tre muajve, duke u konsultuar cdo jave me Doktoreshen Anita dhe duke qendruar korrekt rregjimit ushqimor dhe suplementeve qe me rekomanduan kam humb 30 kilogram peshe. Ndihem me mire dhe vazhdoj te humbas cdo jave, me rregjim dhe me deshire, nje kile peshe reale, e rendesishme dhe i kenaqshem per mu dhe per shendetin tim. Kam kenaqesi tju tregoj disa foto si kam qene para se te filloja rregjimin ushqimor dhe si jam sot. Dua ta ndaj kete me ata persona qe vuajne nga mbipesha, dua tju them qe kjo eshte e vertet dhe realitet. Nuk bera as nderhyrje ne stomak, as operacion per heqjen e dhjamit, po vetem rregjimin ushqimor te rekomanduar nga doktoresha qe perseri e falenderoj. Faleminderit Intoleranca Ushqimore Ne ADN. Faleminderit Doktoresha Anita Marku.

Pershendetje, quhem Erisa dhe jam 27 vjece. Dua te ndaj me ju rrugetimin tim tre mujor, duke ndjekur testin e Intolerances Ushqimore ne ADN. Prej shume kohesh, shendeti im i tepert ishte kthyer ne problem shendetesor dhe me pengonte ne veprimtarine e perditshme. Kisha humbur vetbesimin dhe nuk kisha me as deshire te mbaja dieta, te cilat kane qene te ndryshme por pa rezultat. Ne ambjetin tim te punes, rastesisht, me rekomanduan nga pervoja e tyre personale, Intolerancen Ushqimore ne ADN. Pa hezituar, duke pare rezultatet e personit qe ma rekomandoi, kontaktova me Doktoreshe Anita Marku, e cila m'u pergjigj dhe me mundesoi nje takim sa me te afert. Pas dy javesh mora pergjigjen e Intolerances dhe mund te them me plot bindje, qe profesionalizmi dhe deshira e Doktoreshe Anites per te me ndihmuar, me keshilla dhe vullnet, me dhane me shume kurajo dhe deshire per te ndihmuar trupin tim ne humbjen e peshes. Arrita rezultate shume te mira me peshen e trupit, me nje humbje peshe prej 16 kilogram. Kam respektuar dhe i jam qendruar korrekte rregjimit tim ushqimorte personalizuar, gjithashtu dhe marrjes se suplementeve te cilet me kane ndihmuar ne reduktimin e oreksit dhe kane mjaft benefite te tjera. Konsultat e mija kane qene te permuajshme ku shikohet ecuria dhe me jepen keshilla te ndryshme. Duke ndjekur cdo keshille ne fund te tre muajve kam arritur te zvogeloj numrin e rrobave, kam arritur te isha 52 dhe tani jam 46. Jam falenderuese Doktoreshes Anita dhe Stafit te Saj, te cilat kane qene ne kontakt cdo dite dhe cdo jave, per te me suportuar dhe ndihmuar ne humbjen e kileve. Ua keshilloj te gjitheve qe kane problem me humbjen e peshes, pasi mund te hash shendetshem dhe te humbesh peshe shendetshem. Ne fund te gjashte muajve do tju mundesoj rezultatet e tjera, me shpresen e mire per te hequr sa me shume kile.

Përshëndetje, quhem Denada dhe jam 30 vjece. Në gusht kam bërë testin e intolerancës ushqimore në adn prane klinikes AniMi Elite Medical Center. Pasi mora rezultatin e testit u befasova dhe njëkohësisht u ndjeva e lumtur sepse arrita të kuptoja se cfarë ishte mirë për trupin dhe shëndetin. Kuptova cfarë nuk ishte pozitive përsa i përket mënyrës së të ushqyerit. Me anë të rregjimit ndihem më e lehtë dhe duket që trupi po merr vlerat ushqyese nëpërmjet ushqimeve që duhet të konsumoj. Duke qenë se para se të bëja testin kam patur probleme me PCOS, regjimi që fillova pasi mora përgjigjen më ndihmoi në uljen e insulino-rezistencës, në përgjysmimin e saj, në rregullimin e ciklit menstrual dhe në reduktimin e kisteve. Faleminderit Dr.Anita Marku dhe ekipit të saj për punën e shkelqyër, sepse sic ne dimë të vlerësojmë cili model apo ngjyrë flokeësh na shkon, ashtu duhet të vlerësojmë dhe modelin e të ushqyerit duke përfituar dhe parandaluar shumë sëmundje në të ardhmen. Suksese në punën tuaj.